Гармонія руху. Методичний тиждень

Інформація про проведення фестивалю «Гармонія руху»

/19.11.12 – 23.11.12/

У період з 19.11.12 – 23.11.12 в ДНЗ № 9 «Лілея» був проведений тематичний тиждень «Гармонія руху».

Під час проведення цього тижня відбулися такі заходи:

День Непоседи – Пізнайка у садочку. Під час проведення цього дня рухова активність дітей була спрямована на пізнавальний розвиток дошкільників.

• Світлофор-Моргайко»
  • Розвивально-пізнавальні ігри «Ми – маленькі дослідники»
  • Розвага для дітей середньої та молодшої групи «Мандрівка в країну дорожнього руху»

День прав дитини в ДНЗ. Ігри – найулюбленіший вид діяльності дітей, під час яких, формувалися навички дотримання норм поведінки, позитивне ставлення до правомірних дій, вчинків. Під час проведення цього дня діти знайомилися з правилами бережного ставлення до природи.

• Віночок веселих ігор і забав (народні ігри і забави)
  • «Граюся – здоров’я набираюся» – спортивне дозвілля дітей старших груп
  • Динамічні казки «Рукавичка», «Колобок», сюжетно-динамічні ігри до теми: «На вулиці машина – безпека для дитини».

Цікаво і змістовно пройшли заходи, де рух і природа були нероздільні «Рух – це життя»

• Фізично-музичне заняття для дітей середньої групи «Пригоди осіннього листочка»
  • «Лісовою стежинкою ідемо, красу природи пізнаємо» ігрове заняття – розвага для дітей молодшої групи.
  • Екскурсія-милування до річки Остер і подорож екологічними стежинами. Ці заходи сприяли морально-етичному розвитку дітей у спілкуванні з природою.
  • «Пригоди зайчика в осінньому лісі» - казочка з фітболом
  • Розвага для дітей молодшої групи «Мильні бульбашки чудові»

Однією із важливих істин сьогодення «Рух – це здоров’я», тому четвертий день тижня був насичений різноманітними загартовуючими фізичними заходами:

•  «Мандрівка доріжкою здоров’я із сонячним зайчиком» (ігри та вправи з використанням нетрадиційного фізкультурного обладнання.
  • «Стежинки – здоровинки» ( цільові прогулянки по території  ДНЗ)
  • «Пригоди у місті М’ячиків» (спортивна розвага для середньої  групи).
  • « У Похід підемо – країну здоров’я знайдемо» (маршрути здоров’я для серед. гр.)
  • «Спортивний майданчик – це здорово!» (екскурсія-подорож до дитячого майданчика мікрорайону, молодша група).
  • Спортивне свято: «Тато, мамо,я – спортивна сім’я» (старша група)

Рух у дитячому садку часто поєднується з музикою. Саме тому, підсумком тижня «Гармонія рухів» було спортивно-музичне свято «Рухлива Сміхопанорама». Окрасою свята став виступ вихованців хореографічного гуртка «Сріблясті Лілеї». Цікаві конкурси, веселі змагання та ігри сприяли руховій активності, емоційному настрою дітей.